AS Sertifitseerimiskeskus
Igatahes OÜ Frehame kohta on meil öelda ainult kiidusõnu. Oleme teie pakutud koristusteenusega väga rahul, eriti meie koristajaga, kes on hästi tore ja ülimalt hoolas oma tegemistes. Soovitame julgelt ka teistele OÜ Frehame koristusteenuseid, sest töö tehakse professionaalselt ja korralikult.
Büroo assistent-klienditoe spetsialist Mare Tänav


 
*
Osutame puhastusteenust ligikaudu 130 koristusobjektil üle Eesti.


*
Ettevõttes töötab üle 100 töötajat, nendest üle 10.a. on osutanud puhastusteenust meie klientidele 30 % töötajaskonnast.

PUHASTUSTEENUSED AASTAST 1996

Kivi- ja betoonpõrandate hooldus

     
 

     
 
 
 
     
Kivipõrandate õigeaegne hooldus pikendab kivipõrandate kasutusiga ja võimaldab neid paremini neid hooldada. Sellised põrandad on sageli suurtes kaubanduskeskustes ja büroodes. Levinumaks kivipõrandaks on klinkerplaatides põrand.

Kivipõrandate hooldus
1. Kivipõranda süvapesu- kivipõrandate hooldamise aluseks on regulaarne kivipõrandate keemiline süvapesu. Kivipõrandate süvapesu teostamisel leotatakse ja hõõrutakse põrandaid spetsiaalse põrandapesumasinaga. Seejärel eemaldatakse veeimuriga kogu kivipinna pooridesse kogunenud mustuse.
2. Kaitsevahendiga katmine- süvapesu järel, kaetakse kivipõrand kas vaha-, tolmutõkke- või kivikaitsevahendiga, mille tulemusel tekkib põrandale vett ja mustus hülgav kaitsekiht.

Kivipõrandate süvapesu soovitame teha uutele kivipindadele kohe peale lõppkoristust ning enne ruumide kasutusele võtmist.

Analoogselt kivipõrandate hooldusele teostame betoonpõrandate keemilist süvapesu.

Millest sõltub kivipõrandate hoolduse hind
* mustuse astmest
* pinna suurusest
* pinnakate iseloomust
 
     


HINNAPÄRING KIVIPÕRANDATE HOOLDUSELE:

Ettevõte:
Kontaktisik: *
Telefon: *
E-post: *
Hinnapakkumist soovin:

Lisainfo: 

(Märgi soovitud teenuse liik, ruumid​e suurus, arv, või muu oluline info)