AS Sertifitseerimiskeskus
Igatahes OÜ Frehame kohta on meil öelda ainult kiidusõnu. Oleme teie pakutud koristusteenusega väga rahul, eriti meie koristajaga, kes on hästi tore ja ülimalt hoolas oma tegemistes. Soovitame julgelt ka teistele OÜ Frehame koristusteenuseid, sest töö tehakse professionaalselt ja korralikult.
Büroo assistent-klienditoe spetsialist Mare Tänav


 
*
Osutame puhastusteenust ligikaudu 130 koristusobjektil üle Eesti.


*
Ettevõttes töötab üle 100 töötajat, nendest üle 10.a. on osutanud puhastusteenust meie klientidele 30 % töötajaskonnast.

PUHASTUSTEENUSED AASTAST 1996

Vaipade puhastus

     
 

     
 
 
 
     
Vaibad ja vaipkatted vajavad lisaks tolmuimejaga koristamisele vähemalt üks või kaks korda aastas keemilist märgpuhastust. Regulaarne vaibapesu eemaldab vaibakidudesse ladestunud mustuse, mida tavalise tolmuimejaga eemaldada pole võimalik. Keemilist märgpuhastust teostatakse terve vaiba ulatuses. Üksiku pleki eemaldamisel jääb vaibale puhas laik, mis eritub ülejäänud vaipkattest.

Kuidas toimub vaipade keemiline pesu
1. Keemikaalidega puhastamine- keemilisel vaipkatte märgpuhastamisel pestakse vaip kõigepealt kemikaalidega. Kasutatavad puhasusained ei tekita allergiaid ning on ohutud nii inimesele, kui ka loomadele. Puhastusained ei jäta ebameeldivat lõhna, vaid on täiesti lõhnatud või kerge meeldiva aroomiga.
2. Puhastusaine loputamine- edasi pestakse vaip harjamasinaga, mis pihustab vaipkattele loputusvett ja seejärel imeb puhastusaine koos vee ja mustusega vastavasse paaki.
3. Vaiba kuivamine- loputamise järel vajab vaip aega kuivamiseks. Selleks kuuluv aeg sõltub vaipkatte materjalist ja ruumi ventilatsioonist.

Vaibapesu ja vaipkatte puhastamiseks soovitame valida aja, mil ruume ei kasutata, et vaipkattele jääks piisavalt aega kuivamiseks.

NB! TEOSTAME VAIPADE JA VAIPKATTE PUHASTUST JA KEEMILIST PESU TELLIJA JUURES KOHAPEAL.

Kuidas kujuneb vaibapesu hind
* mustuse astmest
* vaiba ja vaipkatte suurusest
 
     


HINNAPÄRING VAIPADE PUHASTAMISELE:

Ettevõte:
Kontaktisik: *
Telefon: *
E-post: *
Hinnapakkumist soovin:

Lisainfo: 

(Märgi soovitud teenuse liik, ruumid​e suurus, arv, või muu oluline info)