AS Sertifitseerimiskeskus
Igatahes OÜ Frehame kohta on meil öelda ainult kiidusõnu. Oleme teie pakutud koristusteenusega väga rahul, eriti meie koristajaga, kes on hästi tore ja ülimalt hoolas oma tegemistes. Soovitame julgelt ka teistele OÜ Frehame koristusteenuseid, sest töö tehakse professionaalselt ja korralikult.
Büroo assistent-klienditoe spetsialist Mare Tänav


 
*
Osutame puhastusteenust ligikaudu 130 koristusobjektil üle Eesti.


*
Ettevõttes töötab üle 100 töötajat, nendest üle 10.a. on osutanud puhastusteenust meie klientidele 30 % töötajaskonnast.

PUHASTUSTEENUSED AASTAST 1996

Aknapesu

     
 

     
 
 
 
     
Regulaarne aknapesu pikendab akende eluiga. Akende hooldamata jätmisel kinnitub klaaspindadele mustus ja tolm ning mida pikemalt aknad on hooldamata, seda suuremat töötlemist nõuab aknapind.

Akende sisepesu
Akende sisepesu koosneb akna puhastamist tolmust, mustusest, ämblikuvõrkudest jne akendele kogunenud prahist. Akende puhastamisel pestakse klaapsinnad, aknaraamid, aknalauad ja aknavahed.

Akende välispesu
Sarnaselt sisepesuga sisaldab akende välispesu klaaspindade, aknaraamide ja -laudade pesu. Vajadusel kasutatakse abivahendeid: tõstukit, redelit, pesukelku või köisi.

Kui tihti tellida aknapesu
Soovitame akende sise- ja välispesu teostada sõltuvalt hoone asukohast ja ruumide otstarbest vähemalt kaks korda aastas- sügisel ja kevadel. Tiheda liiklusega tänaval asuvaid aknaid soovitame pesta korra kuus. Samuti on aknapesu vajalik peale ehitustöid või remonti, et eemaldada sinna kogunenud ehitustolmu.

Sarnaselt aknapesule teostame kõrghoonete fassaadi pesu ja hoonesiseste klaaspindade pesu (vaheseinad, uksed jms).

Kuidas kujuneb aknapesu hind
* akende pinna suurusest
* määrdumuse astmest
* tööde keerukusest
* lisavarustuse rentimise vajadusest (tõstuk, tellingud jms)
* lisatööde vajalikkusest (akende lahtimonteerimine jms)
 
     


HINNAPÄRING AKNAPESULE:

Ettevõte:
Kontaktisik: *
Telefon: *
E-post: *
Hinnapakkumist soovin:

Lisainfo: 

(Märgi soovitud teenuse liik, ruumid​e suurus, arv, või muu oluline info)